شرکت پارس پی چهلستون

از ابتدای خلقت تا امروز تمامی تلاش ،حرکت و تکاپوی بشر را می توان تحت عنوان حرکت برای دست یابی به هدف غایی« آرامش و آسودگی» خلاصه کرد، که ساختمان ها در تامین این آرامش سهم عظیمی را در بر دارند.
با هدف کاهش نگرانی سرمایه گذاران و بهبود روند سرمایه گذاری ساختمان و در نهایت تامین آرامش ساکنین ساختمان ها شرکت پارس پی چهلستون در سال 1389 با رویکرد ارائه راه حل ها و محصولاتی در جهت رشد این صنعت همگام با استانداردهای جهانی و تامین امنیت خاطر سرمایه گذاران آغاز به فعالیت کرد.
در حال حاضر این شرکت به جذب و مدیریت سرمایه می پردازد و ارائه کننده خدمات مشاوره به سرمایه گذار بوده و از ابتدای یافتن زمین مناسب تا فروش ساختمان تکمیل شده سرمایه گذار را همراهی می کند.
این مدیریت سرمایه در صنعت ساختمان یک فرصت سرمایه گذاری ویژه را برای سرمایه گذاران فراهم می کند و همچنین شرکت این اطمینان را ایجاد می کند که در تمام روند سرمایه گذاری ، سرمایه گذار نسبت به چگونگی آن مطلع و آگاه باشد و در یک فضای مبهم و بی ثبات سرمایه اش در حال گردش نباشد.

اعضای هیات مدیره:
مهندس سینا قائمی، کارشناس ارشد عمران سازه از دانشگاه صنعتی اصفهان به نمایندگی از شرکت هدهد زنده رود، رییس هیات مدیره.
محمد علی زاهدی، کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه نراق، عضو هیات مدیره.
اسماعیل توکلی، عضوهیات مدیره و مدیرعامل.
بهروز عارفی، کارشناس حسابداری از دانشگاه آزاد کرمان به نمایندگی از شرکت تدبیر اندیشان مستقل تیلار، عضو هیات مدیره.

ماموریت پارس پی
ارائه محصولات و خدماتی مبتنی بر احترام ، کیفیت و نیاز روز جامعه در حوزه بخش خصوصی صنعت ساختمان شهر اصفهان و حومه

چارت سازمانی

 

پیام مدیرعامل

اسماعیل توکلی
در سال 1356 در شهر اصفهان به دنیا آمدم. گویند که کار جوهره وجودی هر مرد و مایه حیات انسانهاست و من اسماعیل توکلی این موضوع را از کودکی و همپا با پدرم در شغلی سخت و پرمخاطره آموختم. کشاورزی و طیور صنعتی در خانواده ما پیشینه ای طولانی داشته و شغل خانوادگی ما بوده است. پدرم انسانی شریف و بسیار پویا و همیشه در حال کار و فعالیت بوده و هست و تا به یاد دارم ایشان را در حال تکاپو و ساخت و ساز دیده ام. از این رو در 12 سالگی در کنار پدرم در همین زمینه کار خود را شروع کردم.
با آن که سن چندانی نداشتم همیشه مسئولیت هایم از خودم بزرگتر بود اما هیچگاه باعث نشد ترس و دلهره ای از کار داشته باشم. در سال 1368 برای ساخت منزل پدری به عنوان سنگ بنای شناخت من از صنعت ساختمان همراه پدرم بودم. در سال 69 شروع به راه اندازی شرکت پاکیزه مرغ اصفهان به عنوان اولین کشتارگاه صنعتی اصفهان کردیم که در سال 1371 به بهره برداری رسید. پس از سال 1375 نیز به صورت کلان کار پدری را قبول مسئولیت کرده و شروع به فعالیت کردم. در سال 1375 و 1379 پروژه های بزرگ صنعتی دام و طیور متراژهای 25000 متر و 60000 متر را با موفقیت کامل اجرا کردم و در سال 1383 نیز دفتر کاری شرکت خود را در خیابان هشت بهشت عملیاتی نمودم.
اعتراف می کنم که به کسب و کار دام و طیور علاقه چندانی نداشتم و به واسطه اینکه شغل خانوادگی ما بود آن را ادامه می دادم. با این وجود بواسطه پشتکارم در آن پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتم. سال 1385 سال تحول و دگردیسی اول برای من بود. حس می کردم با وجود پیشرفت و توسعه چشم گیر، این کسب و کار توان پاسخگویی به ایده آل های مرا ندارد. من تصمیم گرفته بودم از این صنعت سخت، خشن، پرمخاطره، پر استرس و ریسک پذیر خارج شده و تلاش، پشتکار، استعداد و توانایی های خود را در زمینه دیگری متمرکز سازم. به دلیل علاقه، صنعت ساختمان، انتخاب بعدی من بود. صنعتی که بواسطه اجرای پروژه های متنوع به هیچ وجه با آن بیگانه نبودم. صنعت ساختمان از حیث سختی، گردش مالی، خطرپذیری و بسیاری جهات دیگر با کسب و کار گذشته من قابل مقایسه نبود. من که در کوره ای گدازان تر آبدیده و تفدیده شده بودم، از این رو شغل جدید برایم بسیار ساده تر و جذاب تر می نمود. در ابتدای کار همکاری با  یک شرکت ساختمانی را آغاز کردم که اجرای چند پروژه ماحصل نهایی این فعالیت مشترک بود.
پس از چندی زمان دگردیسی و تحول دوم را حس کردم و از این رو ، شرکت پارس پی چهلستون به عنوان عضو جدیدی از گروه شرکتهای هدهدزنده رود را تاسیس کرده و وارد  عرصه جدیدتری به نام جذب، مدیریت و گردش سرمایه در صنعت ساختمان گردیدم که افق دید آینده آن شرکتی است که در کنار ساخت با کیفیت با پارامترهای خاص با نگاه خدمات متفاوت و مشتری مداری ، پویایی، کارآفرینی در صنعت ساختمان اصفهان را در نظر دارد تا جز 10 برند برتر در منطقه اصفهان گردد.

هم اکنون در سن 35 سالگی با کوله باری از تجربه مدیریت پارس پی چهلستون را برعهده داشته و تمام تلاش خود را بر مدیریت بهینه تر آن به کار می بندم.  با همکاران خود تلاش می کنیم در کار همیشه از راهنمایی و کمک بزرگان و ریش سفیدان بهره برده تا پارس پی چهلستون را به سطح بهتری از کیفیت کاری برسانیم. ما میخواهیم با مسئولیت پذیری مرد روزهای سخت بوده تا توانایی مدیریت و عبور از شرایط بحرانی را داشته باشیم.

به امید پروردگار
اسماعیل توکلی. آبان ماه 1391