شرکت آبنوس گستر پژواک

شرکت آبنوس گستر پژواک در سال 1388 به صورت سهامی خاص به شماره ثبت 354070 در تهران تاسیس گردید. ایده اصلی سهامداران و موسسین شرکت اجرای پروژه ها بر مبنای وجود ساختار و سیستم واقعی مدیریت پروژه طبق آخرین استانداردهای روز دنیا بوده و در این راستا حرکت بر طبق برنامه زمانبندی ریالی، فیزیکی مصوب را اصلی ترین مبنای خود در جهت حصول رضایت کارفرمایان از تحویل به موقع و با کیفیت پروژه ها انتخاب نموده است.
شرکت آبنوس گستر پژواک با تکیه بر توانایی و تجارب مدیران و کارشناسان خود ، در خصوص اجرای پروژه های مختلف ساختمانی و عمرانی بر مبنای اشکال مختلف قراردادی از قبیل فهرست بهایی، مترمربع زیر بنایی، مقطوع و سر جمع، پیمان مدیریت، EPC و دیگر اشکال قراردادی اقدام نموده و می نماید. این شرکت با جذب نیروهای با انگیزه و متعهد و ایجاد تیمهای کارآمد که تلفیقی از نیروهای مجرب و فارغ التحصیلان جوان از گرایش های مختلف فنی و مهندسی، مدیریت و برنامه ریزی، بازرگانی و مالی می باشند، در جهت تحقق اهداف عالیه شرکت گام بر می دارد. گسترش بستر تعامل و ارج نهادن به پیشنهادات سازنده کارکنان و ایجاد محیط مناسب جهت نوآوری و شکوفایی استعدادها از اولویت های اصلی مدیریت شرکت می باشد.

اعضای هیات مدیره:
1. مهندس سینا قائمی، کارشناس ارشد عمران سازه از دانشگاه صنعتی اصفهان به نمایندگی از شرکت هدهد زنده رود، رییس هیات مدیره.
2.  مهندس علیرضا زمانی، کارشناس ارشد عمران عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عضو هیات مدیره و مدیر عامل.
3. بهروز عارفی، کارشناس حسابداری از دانشگاه آزاد کرمان به نمایندگی از شرکت تدبیر اندیشان مستقل تیلار، عضو هیات مدیره.
4. محمد علی زاهدی، کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه نراق، عضو هیات مدیره.
5. مهندس امیرحسین برکتین، کارشناس عمران، عضو هیات مدیره.

ماموریت شرکت:
اجرای پروژه های عمرانی در حوزه های دولتی، خصوصی، مشارکت در سرمایه گذاری با هدف جلب رضایت کارفرمایان.

استراتژی شرکت:
– توسعه منابع انسانی و ارج نهادن به نیروی انسانی به عنوان ضمانت موفقیت و بقای شرکت
– توسعه دانش فنی و ارتقاء کیفیت و تکنولوژی اجرای پروژه ها از طریق جذب، انتقال و بومی سازی دانش روز دنیا
– نگاه کاربردی به آموزش حین کار بر مبنای نیازهای سازماندر جهت ارتقاء رضایت کارفرمایان
– شناسایی و تامین خواست کارفرمایان در چارچوب تعهدات
– رعایت استاندارد های بین المللی، ملی و منطقه ای
– ارتقاء مستقر سیستم مدیریتی شرکت
– افزایش سهم شرکت در بازار داخلی
– ارتقاء رتبه شرکت برای حضور فعالتر در عرصه پروژه های عمرانی

ارزشها:
شرکت آبنوس گستر پژواک در راستای ماموریتهای محوله، تعهد و پایبندی به ارزشهای ذیل را سرلوحه کار خود قرار داده است:
– صداقت، تعهد و تخصص مبتنی بر اصول اخلاق حرفه ای در راستای ارتقا کارکنان و توسعه سازمان
– صیانت از منابع انسانی در سایه به کارگیری اصول ایمنی و بهداشت
– بر آوردن انتظارات کارفرمایان
– پایبندی بر ایفای کامل تعهدات و مسئولیت ها

رتبه ها:
– رتبه 5 رشته ساختمان
– رتبه 5 تاسیسات و تجهیزات

سخت افزارها و نرم افزارها:
شرکت به روز ترین نرم افزارها و سخت افزارها و نیز آرشیو کاملی از استانداردهای مهندسی رایج در صنایع ساختمان را به کار می برد تا اجرای بهینه ای از پروژه هایش داشته باشد.

چارت سازمانی

 

پیام مدیرعامل
در مهر سال 1357 در خانواده ای متدین در شهر تهران به دنیا آمدم. پدرم کارمند اداره دخانیات بود. آنچه از خود به یاد می آورم کودکیست با استعداد و توانایی یادگیری بالا، که همیشه از دوم شدن متنفر بود و همه تلاش خود را برای اول شـدن در درس، ورزش، زنـدگی و … به کار می بست. حسی که تا به امروز نیز ادامه یافته است و جزئی از شخصیت ذاتی من گردیده است.
بر خلاف نظر پدرم که به پزشکی علاقمند بود، تحصیل را در رشته ریاضی فیزیک ادامه دادم. در سال 1375 در مقطع کارشناسی عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک) پذیرفته شده و وارد دانشگاه شدم. شرایط زندگی و علاقه قابل توجه به حوزه کار در این صنعت باعث شد تا همزمان با تحصیل وارد عرصه کار شوم و پیوندی میان تحصیلات آکادمیک و کار اجرایی ام صورت دهم.در سال 1380 از دانشگاه فارغ التحصیل شده و بلافاصله به خدمت وظیفه عمومی اعزام شدم. در این دوران نیز از این حرفه دور نشده و در واحد مهندسی سپاه و در بخش پل سازی و راهسازی با عنوان مسئول اجرایی مشغول به فعالیت شدم. این دوران برای من دورانی سخت توام با موفقیت و یادگیری بود که نهایتا باعث افزایش اطلاعات فنی و اجرایی من گردید.
علیرضا زمانی
عطش فعالیت و کار باعث شده بود با خود عهد کنم پس از پایان دوره ضرورت بلافاصله به بازار کار بازگردم. از این رو تنها یکروز پس از دریافت کارت پایان خدمت خود در دفتر یک شرکت مهندسی با گرید 2، کار خود را آغاز کردم.
این دوره برای من آغاز دوره تحول و تعالی بود. زیرا که پله پله مراحل پیشرفت از کارشناس فنی، مسوول فنی، مدیر پروژه و… را گذرانیده تا به قائم مقامی مدیر عامل ارتقاء پیدا کردم. این موضوع سبب گردید دید و درک کاملی از تمام مسوولیت های افراد در جایگاه های مختلف پیدا کنم. این همکاری تا بهمن ماه 86 ادامه پیدا کرد. در این زمان یک شرکت را صورت مدیریتی و غیرمالکیتی ایجاد و به عنوان مدیر عامل شروع به فعالیت کردم.
در اواسط سال 88 تصمیم به تاسیس شرکت آبنوس گستر پژواک به عنوان عضوی از اعضای گروه شرکتهای هدهد زنده رود گرفته  و با مسوولیت مدیر عاملی مشغول به کار شدم. دوره مدیریتی که تا به امروز نیز ادامه یافته است.
شرکتی که با توجه به سن مدیران و سابقه آن در مقام مقایسه با یک شرکت همسنگ، تجربه اجرایی بسیار مناسبی دارد.
در طی این مدت، پژواک با توان اجرایی، تجهیزاتی، مدیریتی و فنی خود توانسته است اجرای با کیفیت و قیمت تمام شده مناسب بسیاری از پروژه ها را بپذیرد و پس از این نیز اجرای پروژه های بخش دولتی به منظور بدست آوردن گریدهای بالاتر، اجرای پروژه در بخش خصوصی جهت تامین نیاز کارفرمایان خصوصی، ورود به بازار کشورهای هم جوار و بین المللی و همچنین سرمایه گذاری جهت کسب درآمد را در دستور کار دارد.
و اکنون من 34 سالگی را پشت سرگذاشته و با رویکردی منطقی و عشق به کار و فعالیت به مدارج و سطوح بالاتر در افق های دوردست اندیشیده و تمام تلاشم را برای رسیدن به موفقیت در پرتو کار گروهی خود و همکارانم به کار خواهم بست. باشد که آبنوس گستر پژواک به زودی بیش از پیش تداعی کننده نام شرکتی معتبر، قدرتمند و کارآفرین باشد. به امید آن روز.