شرکت مهندسین مشاور ویرا کنترل کوار

شرکت مهندسین مشاور ویرا کنترل کوار با هدف ارائه خدمات تخصصی برنامه ریزی، کنترل و مدیریت در سطح پروژه، طرح، پورتفولیو و سازمان پا به عرصه گذاشت. به این منظور این شرکت با   بهره مندی از کادری مجرب و بر مبنای استاندارد های بین المللی ICB ، Prince ، PMBOK و با تفکر ایجاد سیستم مدیریت پـروژه هوشمـند و چابک (Agile & Intelligence) خدمات خود را ارائه می دهد.
این شرکت با یک درک دقیق و کارشناسانه از وضعیت و شرایط صنعت ساخت و ساز کشور و با تمرکز بر نگرانیهای اصلی کارفرمایان و مدیران پروژه های این صنعت، اقدام به بومی سازی استانداردهای بین المللی مرتبط و توسعه متدولوژی کاربردی و موثر نموده است.
در مدیریت پروژه، هدف شرکت متمرکز بر افزایش بازدهی و کاهش زمان اجرا و هزینه های پروژه می باشد. ایجاد ارتبـاط بین اجـزای درگـیر پـروژه، کاهـش ریسـک های منفی پروژه، ذخـیره سازی تجـربیات پروژه، حصول اطمینان از پـایـان پروژه در زمـان تعهد شده و همسو سازی اهداف پروژه با اهداف کلی سازمانی از دیگر اهداف این شرکت می باشد. همچنین این شرکت مفتخر به عضویت در انجمن مدیریت پروژه ایران می باشد.
اعضای هیات مدیره:
1.       مهندس سینا قائمی، کارشناس ارشد عمران سازه از دانشگاه صنعتی اصفهان به نمایندگی از شرکت هدهد زنده رود، رییس هیات مدیره.
2.       مهندس آرامیک سیمون، کارشناس ارشد عمران سازه از دانشگاه یزد، عضو هیات مدیره و مدیرعامل.
3.       مهندس نیما دینی کارشناس صنایع از دانشگاه آزاد نجف آباد، عضو هیات مدیره.
4.       مهندس محی الدین دشتی، کارشناس ارشد عمران از دانشگاه صنعتی شریف، عضو هیات مدیره.
چشم انداز شرکت ویرا
قرار گرفتن در میان سه شرکت برتر منطقه (آسیای میانه و کشورهای حوزه خلیج فارس) در زمینه مدیریت پروژه علمی از لحاظ تنوع پروژه، کیفیت خدمات، گردش مالی و …
ماموریت شرکت ویرا
ارائه خدمات علمی مدیریت پروژه در پروژه های بزرگ عمرانی و صنعتی برای کارفرمایان کشور و منطقه، از طریق جدیدترین روشهای روز دنیا
ارزش های شرکت ویرا
صداقت، درستکاری، پایبندی به تعهدات و اخلاق حرفه ای، جلب اعتماد گروههای ذینفع، کار تیمی، تعهد کاری، اندیشه جهانی، رعایت اصل احترام متقابل، قانون مندی، مسئولیت پذیری و ارج نهادن به کرامت و مقام انسانی کارکنان از ارزشهای این شرکت محسوب می شود.
خط مشی شرکت ویرا
شرکت مهندسین مشاور ویرا کنترل کوار با تکیه بر 10 سال دانش و تجربیات هیات موسس، در سال 1388 فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات تخصصی مدیریت پروژه در سطح پروژه، برنامه و پرتفولیو آغاز نمود. مدیریت سازمان با هدف بهبود مستمر در ارائه خدمات تخصصی و جلب رضایت کلیه ذینفعان موارد ذیل را دنبال مینماید:
افزایش اعتماد و رضایت کارفرمایان (مشتریان) و گسترش فرهنگ مشتری مداری در سطح سازمان
افزایش دانش فنی، صلاحیت و کارایی پرسنل
تقویت روحیه مشارکت و کارگروهی و جانشین پروری
ارتقاء سطح کیفی و بهبود مستمر خدمات مدیریت پروژه
توانمند سازی سازمان جهت ارائه ابزارهای مدیریت پروژه
حرکت سازمان به سمت مدیریت پروژه نوین و به روز
فراهم آوری محیطی بالنده جهت رشد و ارتقا پرسنل با تکیه بر چارت سازمانی پویا

چارت سازمانی

پیام مدیرعامل

در سال 1356 در تهران و در خانواده ای اصیل و از اقلیت ارامنه جلفای اصفهان، به دنیا آمدم. به اقتضای شغل پدرم در 10 سالگی به اصفهان منتقل شده و دوره رشد، نوجوانی و جوانی من در این خاستگاه خانوادگی سپری گردید.
از دوره نوجوانی بسیار پویا و فعال در فعالیت های اجتماعی و تشکل های غیردولتی مشارکت داشته و گام ها و تجارب اولیه مدیریت را در آن حیطه برمی داشتم. وجود حس استقلال در شخصیت آن سالهای من باعث گردید از همان زمان وارد بازار شده و بعد از 14 سالگی در کسب و کار فعال باشم.
دوره متوسطه را در دبیرستان ادب اصفهان گذرانیده و سپس تحصیلات دانشگاهی را با تشویق و حمایت خانواده در رشته کارشناسی عمران عمران دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد ادامه دادم. ورود من به این رشته با مطالعه و زمینه قبلی نبود اما پس از آن، از انتخاب خود احساس خوشایندی داشتم. با هدف ارتقای سطح علمی، تحصیلات عالی تر آکادمیک را نیز در رشته کارشناسی ارشد عمران سازه دانشگاه دولتی یزد به پایان رسانیدم.

آرامیک سیمون

در سال 1377 و پس از دوره کارآموزی در شرکت پردیس ساخت اصفهان به استخدام این شرکت درآمده و مشغول به کار شدم. در مقطع فوق لیسانس به طور تقریبی کار را کنار گذاشته و بر روی تقویت بنیان های علمی خود متمرکز گشتم. از سال 1383 همکاری خود را با شرکت پل و ساختمان الموت در زمینه پروژه متروی اصفهان با سمت مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه آغاز و تا 5 سال این همکاری را استمرار دادم. همزمان تدریس در دانشگاه اشرفی اصفهانی و طراحی سازه های ساختمانی را نیز بر تجربه های خود افزودم.
در سال 1387 حس کردم این نوع فعالیت پاسخگوی عطش درونی و ارضا کننده درون نا آرام من نیست از این رو از اصفهان رخت خود را بربسته و به تهران آمدم. در ابتدای کـار و پس از یک دوره کـوتاه فعالیت بازرگـانی در شرکت جـام جـم، برآن شدیم تا شرکت ویرا کنترل کوار را به عنوان عضوی از اعضای گروه شرکت های هدهد زنده رود تاسیس نماییم. ایده و استراتژی راه اندازی این شرکت، غیاب دانش بسیار شاخص مدیریت و کنترل پروژه در میان شرکتها و فعالان عرصه ساخت و ساز و عمران و زمینه بسیار مساعد موفقیت یک شرکت دانش بنیان در این زمینه بود. از این رو به عنوان مدیرعامل، حس و تجارب مدیریتی آموخته خود را با دانش روز تلفیق نموده و آن را در پیشبرد شرکت ویرا در صنعت ساختمان به کار بستم.
گسترش همکاری با شرکتها و گروه های معتبر در صنعت ساختمان، پس از گذشت 3 سال ویرا کنترل کوار را به یکی از شرکتهای موفق و شاخص در این زمینه تبدیل کرده است. موفقیتی که انبوه پروژه های مهم در رزومه کاری ویرا گواه آن است.
ویرا در این مسیر با تکیه بر صبر، صداقت و ارزشهای متعالی، همواره ضمن هدف گذاری درست، از همکاری نیروها و منابع انسانی صادق، تحصیل کرده و توانمند بهره برده و بخشی از موفقیت خود را مرهون آنها می داند. همکارانی که حداقل بیش از 70 درصد آنان دارای سطح تحصیلات کارشناسی و بالاتر از معتبرترین دانشگاه های ایران هستند.
هم اکنون ویرا در آستانه 4 سالگی، بومی سازی دانش روز دنیا در زمینه مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه، افزایش کیفیت خدمات و فعالیت های فرامرزی و بین المللی را وجهه همت خود قرار داده و می رود تا به مدد حضرت پروردگار به یکی از سه شرکت برتر منطقه بدل شود.